Hakkımızda

Sigortam360.com web sitesi ile vatandaşların "araç hasar, araç detay, değişen parça, trafik ve kasko poliçe, kaza tespit tutanağı, hasarı ödeyecek sigorta şirketi ve vefat edenlere ait hayat poliçesi" bilgilerine, kolayca ulaşabilmeleri hedeflenmiştir. Sisteme üye olup sorgu adedi satın alındıktan sonra sorgulamalar yapılabilir.

Kullanıcılar sisteme üye olduktan sonra sorgu adedi satın alarak, arabalarının hasar geçmişlerini, araç detay bilgilerini, eksper raporuna göre değişen parçalarını, trafik ve kasko poliçelerini, kaza tespit tutanağını plaka ya da şasi numarası ile sorgulayabilirler. Ayrıca vefat eden kişilere ait hayat poliçesi ve kaza durumunda hasarı tazminatını alabilecekleri sigorta şirket bilgisini TC kimlik numarası ile sorgulayabilirler. Daha önce yapmış oldukları tüm sorgulara uygulama üzerinden, ücretsiz olarak istedikleri zaman kolayca erişim sağlayabilirler.

Kullanıcılar, web sitesinde e-devlet ile kimlik bilgilerini doğruladıktan sonra, ücretsiz olarak aktif tüm poliçelerini görebilirler.

Sigortam360.com web sitesi mobil uyumlu olup, site üzerinden yapılabilen tüm işlemler Android marketlerden indirilebilen Sigortam360 mobil uygulaması ile akıllı telefonlardan da yapılmaktadır.

Aynı sorgulamalar ücretli olarak site üzerinden üye olmadan yapılabilmektedir. Ayrıca ücretsiz olarak poliçe sorgulamaları da yapılabilmektedir

Sigortam360 bir Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi markasıdır.

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Her türlü sorularınız için mesai saatleri içinde deneyimli ekibimize danışabilir, yardım alabilirsiniz.

;