Hakkımızda

Sigortam360.com web sitesi ile vatandaşların "araç hasar, araç detay, değişen parça, kaskosuz dönem" bilgilerine, kolayca ulaşabilmeleri hedeflenmiştir. Sisteme üye olup sorgu adedi satın alındıktan sonra sorgulamalar yapılabilmektedir.

Kullanıcıların aldıkları sorgu adedi ile, arabalarının hasar geçmişlerini, araç detay bilgilerini, eksper raporuna göre değişen parçalarını ve araca ait kaskosuz dönemiplaka ya da şasi numarası ile sorgulayabilmektedir.

Trafik poliçe, kasko poliçe, taşımacılık ve koltuk poliçe, yeşilkart poliçe, hayat poliçe, sağlık/seyahat sağlık poliçe, doktor sorumluluk poliçe, tehlikeli madde tüpgaz poliçe, mesleki sorumluluk poliçe, ferdi kaza poliçe, maden poliçe sorgulamaları ise e-devlet üzerinden yapılabilmektedir.

Kullanıcılar, web sitesinde e-devlet ile kimlik bilgilerini doğruladıktan sonra, ücretsiz olarak aktif tüm poliçelerini görebilmektedir.

Ücretli sorgulamalar için; site üzerinde üye olarak yapılabilcek tüm işlemler, Android marketlerden indirilebilen Sigortam360 mobil uygulaması ile akıllı telefonlardan da gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca ücretsiz olarak poliçe sorgulamalarına da erişilebilmektedir.

Sigortam360 bir Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi markasıdır.

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Her türlü sorularınız için mesai saatleri içinde deneyimli ekibimize danışabilir, yardım alabilirsiniz.